Složení zastupitelstva městské části 2022-2026

příjmení a jméno politická
příslušnost 
funkce  kontakt
Bílek Bohumil, Ing. KDU-ČSL   bilek@brno-stred.cz
Bořecký Petr, Ing. arch. ANO  

borecky@brno-stred.cz

Bradáč Otakar, JUDr. ODS   bradac@brno-stred.cz
Brym Martin TOP 09 člen RMČ +420 542 526 304
brym@brno-stred.cz
Bundálek Martin ODS   bundalek@brno-stred.cz
Čebiš Jan, JUDr. ANO   cebis@brno-stred.cz
Drdla Martin, MSc. ANO člen RMČ drdla@brno-stred.cz
Fischerová Jiřina, Mgr. ANO členka RMČ

+420 542 526 309
fischerova@brno-stred.cz

Flamiková Jasna, Mgr. Zelení  

flamikova@brno-stred.cz

Freimuth Roman SPD   freimuth@brno-stred.cz
Havlíček Filip, PhDr. Piráti   havlicek@brno-stred.cz
Herosch Vítězslav, Mgr. ANO neuvolněný člen ZMČ pro oblast sportu a volnočasových aktivit herosch@brno-stred.cz
Hofr Jiří, Bc. KDU-ČSL   hofr@brno-stred.cz
Horák Radim, Ing. arch. ŽTB   horak@brno-stred.cz
Chodžajanová Diana SPD   chodzajanova@brno-stred.cz
Chvátal Filip, RNDr. Ph.D. KDU-ČSL   chvatal@brno-stred.cz
Jedelský Jan, Ing. TOP 09   jedelsky@brno-stred.cz

Kalousek Petr, BcA.

ŽTB   kalousek@brno-stred.cz
Komárek Ivo, Ing. ODS předseda finančního výboru

+420 542 526 240
komarek@brno-stred.cz

Kotas Tomáš, ak. arch. SPD   kotas@brno-stred.cz
Kotěra Roman, Ing. ODS 3. místostarosta +420 542 526 305
kotera@brno-stred.cz
Kurtis Gabriel, Ing. arch. ŽTB  

kurtis@brno-stred.cz

Lepka Michal, Bc. ODS   lepka@brno-stred.cz
Lukášová Spilková Monika, Mgr. Ph.D. Piráti   spilkova@brno-stred.cz
Lukešová Pavla, Mgr. Zelení  

lukesova@brno-stred.cz

Macurová Ladislava, Mgr. Bc. ODS   macurova@brno-stred.cz
Machů Zdeněk, Ing. ANO 4. místostarosta machu@brno-stred.cz
Mandát Jan, Mgr. LL.M. ODS člen RMČ +420 542 526 304
mandat@brno-stred.cz
Mencl Vojtěch, Ing. arch. ODS starosta +420 542 526 300
mencl@brno-stred.cz
Mikula Karel, Mgr. bez politické příslušnosti, STAN   mikula@brno-stred.cz
Oplatek David, Mgr. Zelení   oplatek@brno-stred.cz
Oulehlová Ludmila ANO 1. místostarostka +420 542 526 301
oulehlova@brno-stred.cz
Pertl Jiří Piráti   pertl@brno-stred.cz
Prokeš Leoš, MBA SPD předseda kontrolního výboru +420 542 526 316
prokes@brno-stred.cz
Reiner Martin ŽTB   reiner@brno-stred.cz
Sedláková Ilona, Mgr. ANO   sedlakova@brno-stred.cz
Schwab Martin, Ing. ANO   schwab@brno-stred.cz
Solak Damir, Mgr. ODS   solak@brno-stred.cz
Springinsfeld Petr Piráti   springinsfeld@brno-stred.cz
Studeník Pavel, Ing. KDU-ČSL člen RMČ +420 542 526 325
studenik@brno-stred.cz
Štefánek Petr, Ing. ODS   stefanek@brno-stred.cz
Urubek Pavel, Ing. TOP 09   urubek@brno-stred.cz
Vaníček Miroslav ODS člen RMČ +420 542 526 308
vanicek@brno-stred.cz
Vrubel Martin, Mgr. Ph.D. KDU-ČSL 2. místostarosta +420 542 526 302
vrubel@brno-stred.cz
Zabloudil Libor bez politické příslušnosti, STAN   zabloudil@brno-stred.cz

Důležité odkazy