Úřad městské části Brno-střed je v provozu, prosíme klienty, aby se objednali. Podrobné informace najdete zde.

Složení zastupitelstva

příjmení a jméno politická
příslušnost 
funkce  kontakt
Bílek Bohumil, Ing. KDU-ČSL   bilek@brno-stred.cz
Bořecký Petr, Ing. arch. bez pol. příslušnosti,
zvolen za ANO 2011
uvolněný člen ZMČ

+420 542 526 307

borecky@brno-stred.cz

Bradáč Otakar, JUDr. ODS s podporou Svobodných   bradac@brno-stred.cz
Bundálek Martin ODS s podporou Svobodných   bundalek@brno-stred.cz
Čuma Róbert Česká pirátská strana   cuma@brno-stred.cz
Doležal Patrik, Bc. bez pol. příslušnosti, zvolen za Českou pirátskou stranu   dolezal@brno-stred.cz
Drdla Martin, MSc. bez pol. příslušnosti, zvolen za ANO 2011   drdla@brno-stred.cz
Dumbrovská Michaela, JUDr. KDU-ČSL 2. místostarostka

+420 542 526 301

dumbrovska@brno-stred.cz

Dvořák Pavel bez pol. příslušnosti, zvolen za ANO 2011  

+420 542 526 312

dvorak@brno-stred.cz

Flamiková Jasna, Mgr. Zelení   flamikova@brno-stred.cz
Freimuth Roman Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)   freimuth@brno-stred.cz
Horák Radim, Ing. arch. bez pol. příslušnosti, zvolen za "Žít Brno"   horak@brno-stred.cz
Hrabovská Jitka, Mgr. "Žít Brno"   hrabovska@brno-stred.cz
Chvátal Filip, RNDr., Ph.D. KDU-ČSL   chvatal@brno-stred.cz
Jílková Marie, Mgr. KDU-ČSL uvolněná členka ZMČ

+420 542 526 317

jilkova@brno-stred.cz

Kalousek Petr, BcA. "Žít Brno"   kalousek@brno-stred.cz
Kerndl Robert, JUDr. ODS s podporou Svobodných   kerndl@brno-stred.cz
Komárek Ivo, Ing. ODS s podporou Svobodných uvolněný člen ZMČ komarek@brno-stred.cz

Kotas Tomáš, Akad. arch.

bez pol. příslušnosti, zvolena za Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)   kotas@brno-stred.cz
Kotěra Roman, Ing. ODS s podporou Svobodných 3. místostarosta

+420 542 526 305

kotera@brno-stred.cz

Kupková Marika, PhDr., Ph.D. Zelení   kupkova@brno-stred.cz
Kurtis Gabriel, Ing. arch. bez pol. příslušnosti, zvolen za "Žít Brno"   kurtis@brno-stred.cz
Kylbergerová Karen, Dr., Ing. bez pol. příslušnosti, zvolena za Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)   kylbergerova@brno-stred.cz
Landa Martin, Mgr. bez pol. příslušnosti, zvolen za ANO 2011 1. místostarosta 

+420 776 876 676

landa@brno-stred.cz

Lepka Michal, Bc. ODS s podporou Svobodných   lepka@brno-stred.cz
Lukešová Pavla, Mgr. Zelení   lukesova@brno-stred.cz
Macurová Ladislava, Mgr., Bc. ODS s podporou Svobodných uvolněná předsedkyně Finančního výboru 

+420 542 526 309

macurova@brno-stred.cz

Machů Zdeněk. Ing. bez pol. příslušnosti, zvolen za ANO 2011   machu@brno-stred.cz
Mandát Jan, Mgr. bez pol. příslušnosti, zvolen za ODS s podporou Svobodných uvolněný člen ZMČ

+420 542 526 304

mandat@brno-stred.cz

Marciniszyn Michal, Mgr. Česká pirátská strana   marciniszyn@brno-stred.cz
Mencl Vojtěch, Ing. arch. ODS s podporou Svobodných starosta 

+420 542 526 300

mencl@brno-stred.cz

Mises Pavel, Ing., Mgr bez pol. příslušnosti, zvolen za ODS s podporou Svobodných   mises@brno-stred.cz
Oplatek David, Mgr. Zelení   oplatek@brno-stred.cz
Oulehlová Ludmila bez pol. příslušnosti, zvolena za ANO 2011 uvolněná členka ZMČ oulehlova@brno-stred.cz
PhDr. Jan Pazdírek bez pol. příslušnosti, zvolen za ANO 2011   pazdirek@brno-stred.cz
Pertl Jiří Česká pirátská strana   pertl@brno-stred.cz
Reiner Martin bez pol. příslušnosti, zvolen za "Žít Brno"   reiner@brno-stred.cz
Sedláková Ilona, Mgr. bez pol. příslušnosti, zvolena za ANO 2011   sedlakova@brno-stred.cz
Schwab Martin, Ing. bez pol. příslušnosti, zvolen za ANO 2011 4. místostarosta

+420 542 526 314

schwab@brno-stred.cz

Spilková Lukášová Monika, Mgr., Ph.D. Česká pirátská strana uvolněná předsedkyně Kontrolního výboru

+420 775 351 483
+420 542 526 316

spilkova@brno-stred.cz

Štefánek Petr, Ing. ODS s podporou Svobodných   stefanek@brno-stred.cz
Vaníček Miroslav ODS s podporou Svobodných uvolněný člen ZMČ

+420 542 526 308

vanicek@brno-stred.cz

Vaňková Markéta, JUDr. ODS s podporou Svobodných   vankova@brno-stred.cz
Weinberger Vojtěch, MUDr. KDU-ČSL   weinberger@brno-stred.cz
Závodský Michal, JUDr. bez pol. příslušnosti, zvolen za Zelené   zavodsky@brno-stred.cz