On-line poradna

Poraďte se s naším interaktivním poradcem chatbotem Radimem.

 

Vzhledem k současnému stěhování některých odborů může chatbot odkazovat na špatné kontaktní údaje. Pokud hledáte kontakt na konkrétního pracovníka nebo odbor, využijte prosím telefonní seznam.

Chatbot Radim u otázek, které zná a má naučeny, umí odpovídat v řádu vteřin. Pokud vám nebude schopen odpovědět, budete přesměrováni na e-mail miniurad@brno-stred.cz a dotaz bude řešen pracovnicemi Miniúřadu. Dotazy a odpovědi na ně pak budou přidávány do znalostní báze, čímž se bude chatbot neustále zdokonalovat.

Ochrana osobních údajů

Poskytnete-li prostřednictvím tohoto formuláře své osobní údaje, dovolujeme si vás informovat, že tyto údaje poskytujete dobrovolně, a to za účelem řádného vyřízení vašeho požadavku. Svůj souhlas poskytujete na dobu určitou, a to na dobu trvání vymezeného účelu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním.

Zároveň vás tímto chceme informovat, že v souvislosti s ochranou vámi poskytnutých osobních údajů přijala městská část Brno-střed Zásady ochrany osobních údajů, kde se dočtete více o zpracování osobních údajů a vašich právech. Kdykoli se také můžete obrátit na pověřence pro ochranu osobních údajů na e-mailové adrese poverenec@brno-stred.cz.

Důležité odkazy