City Beach

Sportovní areál City Beach byl původně umístěný v kancelářském centru Spielberk Office Centre. Po dokončení poslední fáze výstavby tohoto kancelářského komplexu byl v roce 2011 areál přesunut do oblasti levého břehu řeky Svratky poblíž ulice Opuštěná. Nově vybudované sportoviště tak nabízí prostor pro plážový volejbal i tenis. Aktuálně jsou k dispozici čtyři kurty a hřiště pro disc golf.
City Beach je vhodným místem pro pořádání firemních akci, team buildingu, neformálního networkingu, narozeninových oslav s hudbou a cateringem nebo jednoduše slouží k příjemné relaxaci v centru města. Díky poloze mají návštěvníci také snadný přístup na hlavní brněnskou cyklistickou stezku. Přímo vedle areálu byl také vybudován vstup do řeky Svratky, což jistě ocení nejen sportovci. 
Sportovní nadšenci z řad široké veřejnosti si mohou zahrát v areálu plážový volejbal i tenis přímo na písku nebo disc golf, který po celém světě získává více příznivců. Disky jsou k zapůjčení přímo na místě. Pro podrobnější informace o nabízených službách navštivte www.citybeach.cz.
 

Důležité odkazy