16. září 2019

Serial Killer

Mezinárodní soutěžní festival televizních a online seriálů.

Festival Serial Killer se skuteční 24.–29. září 2019. Divák má jedinečnou příležitost sledovat to nejlepší, co současná evropská produkce nabízí. Navíc v perfektní kvalitě na velkém plátně. Už není potřeba dlouhého brouzdání po síti, Serial Killer vám horké novinky naservíruje v několika sálech přímo v centru Brna.

Festival se divákům poprvé představil v květnu roku 2018. Vedle celé řady televizních profesionálů, teoretiků a více jak 3000 diváků, přilákal také zástupce filmových škol a pestré delegace tvůrců. Je vždy o díl napřed. Jako se seriálem Most! (2018, r: J. Prušinovský), který festivalové publikum zhlédlo v exkluzivní premiéře, a všichni víme, jaký tajfun znamenal Luďan a jeho parta pro domácí seriálovou tvorbu.

Letošní nabídka 40 projekcí uvede např. unikátní české Zrádce (2020, r: Viktor Tauš) v hlavní soutěžní přehlídce, soutěž nových webseriálů též s mezinárodní porotou, několik čerstvých norských titulů nebo populární maratonské projekce. Lákavý program si podrobně můžete prostudovat zde. Vedle kriminálních taháků nebudou chybět ani černočerné komedie nebo sociální dramata. Zdaleka však nejde jenom o detektivky. Na návštěvníky festivalu čeká také originální doprovodný program, plný přednášek, workshopů, stand-upů a nezapomínejme ani na večírky za účasti tvůrců!

Akreditace na celý festival (6 dní) stojí 460 Kč, se slevou pro studenty, seniory a ZTP za 310 Kč. Další možností je zakoupit vstupenky na jednotlivá promítání. Akreditaci si můžete koupit online nebo až na místě během festivalu v kině Scala.

Více informací o festivalu.

Důležité odkazy