27. června 2020

Letní kino Brno-střed zahájilo promítání

V pátek 26. června odstartovala brněnská hudební skupina Panracek první promítací večer Letního kina Brno-střed na nádvoří radnice. Prvním letošním snímkem na plátně byl film Jízda režiséra Jana Svěráka.

Stejně jako v loňském, tak i v letošním roce zahájila brněnská kapela Panracek svým živým vystoupením již šestý ročník letního kina na radnici. Kapela přilákala velký počet fanoušků, kteří zaplnili téměř celý prostor nádvoří radnice Brno-střed. Od 21.30 hodin pak přišlo na řadu promítání českého snímku Jízda s Aňou Geislerovou, Radkem Pastrňákem a Jakubem Špalkem v hlavních rolích. Vstup na zahajovací večer byl zdarma.

Pro diváky je na následující měsíce připraveno promítání každý den, v červenci od 21.30 hodin a v srpnu od 21.00 hodin. Na své si přijdou milovníci dokumentů, českých klasik nebo severských filmů. Nebudou chybět ani hudební filmy, které budou navazovat na Swingové večery a Rock´n´roll dance párty. 

Promítat se bude za každého počasí. Na nádvoří je k dispozici také stánek s občerstvením. Program letního kina najdete na adrese https://goo.gl/MH07iC. Pro více informací navštivte http://kinobude.cz/.

Důležité odkazy