28. června 2020

Letní festival Uprostřed

Festival Uprostřed není pouze o kulturním dění v centru. Jde také o setkávání a propojování různých lidí. Festival potrvá až do 9. září.

I v letošním roce přinese festival Uprostřed svým návštěvníkům hudbu, divadlo, tanec, relaxační zóny i brněnské legendy v ulicích města. V rámci festivalu bude hudba téměř na každém kroku. Pro tento rok pořadatelé rozšířili program díky navázání spolupráce s brněnskými kluby.

V průběhu léta nebudou v programu chybět oblíbené procházky, na kterých návštěvníky doprovodí průvodci z Efeméru. Návštěvníci centra se také mohou těšit na téměř každodenní program na nádvoří Staré radnice. Přiznivcí cimbálové hudby si také přijdou na své. Dva prázdninové večery budou věnovány cimbálové muzice BROLN, která zahraje k poslechu a možná i k tanci na nádvoří radnice Brno-střed na Dominikánské 2.

Festival Uprostřed je společným projektem příspěvkové organizace městské části Brno-střed Kávéeska a příspěvkové organizace města Brna TIC Brno. Pro více informací navštivte https://festivaluprostred.cz/.

Důležité odkazy