Daruj Kelímek 2022 – hledáme dobrovolníky

Adventní čas je příležitostí vzpomenout na ostatní, kteří potřebují naši pomoc. Je to čas se na chvíli zastavit po celoročním shonu, těšit se z přítomnosti svých blízkých a radostně pomoci potřebným.

Letos jsme pro návštěvníky vánočních trhů, které se konají od 25. listopadu do 23. prosince, připravili novou a zajímavou možnost, jak mohou charitativní organizace podpořit. Městská část Brno-střed se zapojila do sbírky Daruj Kelímek. Princip sbírky je jednoduchý. Když si na vánočních trzích koupíte nápoj, zaplatíte obvyklou zálohu za kelímek. Když pak budete chtít kelímek vrátit, můžete přijít na speciální sběrné stánky a částku za zálohu věnovat některé z charitativních organizací.
Chcete nám pomoci jako dobrovolník přímo na sběrných stáncích, na kterých bude možné věnovat kelímek na charitu? Tyto stánky budou na náměstí Svobody, Zelném trhu a na Moravském náměstí u Jošta. Přihlásit se můžete na telefonu 800 100 862 nebo vyplněním formuláře níže.

Pokud byste chtěli sbírku podpořit finančně, můžete přispět na transparentní účet 123-8544760207/0100.

 

Sdělujeme Vám, že městská část Brno-střed přijala Zásady ochrany osobních údajů, které naleznete na webových stránkách MČ BS na www.brno-stred.cz/urad-mc/zasady-ochrany-osobnich-udaju, kde se dočtete více o zpracování osobních údajů a Vašich právech.

Důležité odkazy