30. července 2020

Školení pro dodavatele zapojené do dynamického nákupního systému radnice Brno-střed

Jak podat nabídku do DNS Úřadu městské části Brno-střed se dozvíte na bezplatném školení 29. září 2020 od 9.00 do 12.30 hodin. Pro potvrzení účasti je nutné se na školení zaregistrovat.

Školení se koná v prostorách společnosti QCM, s.r.o. V M-Paláci na ulici Heršpické 5, Brno. Městská část Brno-střed jej pořádá ve spolupráci se společností QCM s.r.o., která je provozovatelem profilu zadavatele městské části, tzv. EZAK.

Registrace zde: https://skoleni.qcm.cz/skoleni-a-seminare/pro-dodavatele/jak-podat-nabidku-do-dns-uradu-mc-brno-stred.

Cílem školení je dodavatelům maximálně pomoci získat přehled o tom, jaké veřejné zakázky městská část Brno-střed vypisuje a současně jim zjednodušit seznámení se s celým systémem, poskytnout podporu a pomoc. Zejména pak očekáváme zájem ze strany drobných živnostníků, kteří s elektronickým zadávacím systémem obvykle nemají žádnou zkušenost.

Dynamický nákupní systém je plně elektronický způsob zadávání veřejných zakázek, který městské části Brno-střed umožní operativně pořizovat projektovou dokumentaci na opravy bytů nebo vypisovat zakázky na vlastní opravy bytů a na udržovací práce v bytových domech. Dále je to zjednodušení pro stavební firmy i živnostníky, kteří se do systému jednou zaregistrují a doloží potřebné dokumenty k prokázání své kvalifikace. Během soutěží o konkrétní vypsané zakázky dodávají pak už jen cenové nabídky. Informace o nově vypsané zakázce jim vždy přijde elektronicky a je jen na nich, zda se o ni budou ucházet. Městská část Brno-střed touto cestou hodlá soutěžit zakázky v příštích cca 2 letech na stavební a řemeslnické práce v celkové hodnotě více než 200 milionů korun. 

Zakázky budou vypisovány ve třech na sobě nezávislých systémech:

Kompletní tisková zpráva ke spuštění systému DNS

 

Důležité odkazy