27. srpna 2019

Otevřená radnice 2019

V pátek 30. srpna se od 14.00 hodin koná pátý ročník Otevřené radnice. Jak vypadá kancelář starosty? Chcete nahlédnout do starodávných matričních knih? Co se skrývá ve sklepení radnice?

 

Prohlídky budovy radnice | každou hodinu 14:00–19:00

Od půdy až po sklep, prohlídky jsou spojené s výstavou starobylých matričních knih každou hodinu.

 

Workout Brno | 16:00 a 18:00

Sdružení, které si zakládá na zdravém těle a mysli. Skupina usilujících atletů, kteří mají jasný záměr – předat vlastní zkušenosti. / fb

 

Jiří Kalousek & Zuzana Santin | 17:00

Koncert zpěváka a kytaristy, který vystudoval obor Kytara na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Hraje s B-Side Bandem a Vojtěchem Dykem.

 

Panracek | 19:00

Tříčlenná alternative kapela z Brna s bizarními texty a láskou pro poloopice vycházející z psychedelic, alternative a math rocku. / fb

 

Poslední promítání Letního kino Brno-střed Noční motýl, z. s.: Happy End | 21:00

Komedie Oldřicha Lipského a Miloše Macourka je nezvyklým a odvážným experimentem, vypráví totiž děj pozpátku. Lidé zde chodí pozpátku, koně skáčou přes překážky pozpátku, smrt se stává zrozením a naopak, při jídle vycházejí potraviny lidem z úst na talíř… Jen tak se může stát, že po dopadu se ostří gilotiny zvedne, odsouzencova hlava opět sedí na krku a odsouzenec – řezník Bedřich Frydrych obživne, neboli podle jeho vlastního komentáře "se za poněkud zvláštních okolností narodí".

 

DobroKáva

Kávu za dobrý skutek si můžete vychutnat v lehátkách vedle kniholavičky Dominika.

Stánky příspěvkových organizací Brna-střed

Koupaliště Kraví hora
Divadlo Polárka
Klub Leitnerova
Centrum volného času Botanka
Koupaliště Kraví hora
BESIP stánek dílna s dopravní tématikou pro děti i dospělé

Důležité odkazy