Venkovní hrací plochy a sportoviště na území MČ Brno-střed

Seznam lokalit s uvedením pískovišť - aktualizováno k 1. dubnu 2019.  

(u lokalit jsou uvedeny pro jejich jednodušší identifikaci nejbližší možné adresy)

Provozní řád hřiště

blok CENTRUM

  • Koliště III-Janáčkovo divadlo -  Rooseveltova 31/7
  • Obilní trh - pískoviště 1x, Obilní trh 526/11 porodnice
  • Leitnerova – Vodní –pískoviště 1x, Leitnerova 193/28
  • Trýbova – vnitroblok - pískoviště 1x, Úvoz 492/27
  • Trýbova - sportoviště Agorespace
  • Veletržní – vnitroblok - pískoviště 1x, Veletržní 693/2

blok ZÁPAD

  • Kraví hora – pískoviště 1x , Kraví hora 523/3 hvězdárna
  • Kraví hora - sportoviště temeno (košíková, fotbal), u kostela (volejbal, nohejbal...)
  • vnitroblok Rybářská II /Rybářská-Poříčí-Křižkovského-Zedníkova/ - pískoviště 1x, Rybářská 360/28
  • vnitroblok Rybářská II - sportoviště Agorespace
  • Kamenomlýnská-Žabovřeská  - pískoviště 1x
  • Bohuslava Martinů – mezi domy č.o. 46 a 48 pískoviště 1x
  • Pisárecká – v parku Anthropos, pískoviště 1x, Pisárecká 273/5
  • Žlutý kopec Helgoland

blok VÝCHOD

  • vnitroblok Poříčí – Křídlovická – Zahradnická – pískoviště 1x  (za pedagogickou fakultou)
  • vnitroblok Křídlovická–Nové sady–Bezručova za „kapličkou“ pískoviště 1x, Nové sady 602/38
  • Čechyňská – Zvonařka u „Famka“  sportoviště
  • náměstí 28.října - pískoviště 1x, nám. 28.října 1902/22
  • vnitroblok Bayerova – Dřevařská –Botanická – Kotlářská pískoviště 1x, Bayerova 800/31
  • vnitroblok Botanická – Sokolská – Tučkova – Sušilova - pískoviště 1x, Botanická 600/13
  • vnitroblok Botanická - Sokolská - Tučkova - Sušilova,1/2 sportoviště Agorespace, Botanická 600/13
  • vnitroblok Tučkova č.o.17 pískoviště 1x
  • Úvoz – Jana Uhra – nároží
  • Björnsonův sad, pískoviště 1x (centrální část, za kavárnou)
  • Björnsonův sad, sportoviště workout

blok JIH

  • vnitroblok Vsetínská za „Albertem“ - pískoviště 1x, Vsetínská 527/20 „LOGO“
  • vnitroblok Vsetínská za „Albertem“ - sportoviště Agorespace
  • Pšeník – Sovinec (u mateřské školy) - pískoviště 1x, Pšeník 18 mateřská škola
  • Hluboká (za domem č.o.5) - pískoviště 1x
  • Vysoká ( za domem č.o.10, 12) - pískoviště 1x
  • Vysoka - sportoviště parkour
  • vnitroblok Vídeňská – Celní – Jílová – „za Kamenou“ - pískoviště 1x , Celní 5
  • vnitroblok Vídeňská – Celní – Jílová – „za Kamenou“ - sportoviště Agorespace
  • vnitroblok Strž – Horní – Jílová - pískoviště 1x, Strž 1
  • vnitroblok Strž – Horní – Jílová - sportoviště (kopaná, volejbal, košíková)
  • vnitroblok Bakalovo nábř. –Polní,  naproti ZŠ, Bakalovo nábř. 8/8
  • park Dvorského - pískoviště 1x
  • park Dvorského - sportoviště parkour

mimo bloky v rámci tzv. „volných neudržovaných ploch“

  • vnitroblok Tučkova – Hrnčířská – Botanická – Zahradníkova, pískoviště 1x
  • vnitroblok Tučkova č.o. 24 – pískoviště 1x + BA

Kalendář akcí

< 2019 >

Všechny akce

Po Út St Čt So Ne
        1 Uzavřená společnost (Akce třetích stran)
1. 11. 2019, 19:00 - 2. 11. 2019, 00:00
2 3 Světýlka v... (Akce třetích stran)
3. 11. 2019, 14:00 - 3. 11. 2019, 21:00
4 Stop Genocidě -... (Akce třetích stran)
4. 11. 2019, 11:00 - 4. 11. 2019, 17:00
5 "Co bylo Skácela"... (Akce třetích stran)
5. 11. 2019, 15:00 - 16. 11. 2019, 20:00
6 7 Hokejový průvod (Akce třetích stran)
7. 11. 2019, 16:00 - 7. 11. 2019, 18:00
8 Šifrovací hra Tmou (Akce třetích stran)
8. 11. 2019, 17:00 - 9. 11. 2019, 13:00
9 Mistrovství... (Akce třetích stran)
9. 11. 2019, 12:00 - 9. 11. 2019, 22:00
10 #NEZAPOMEŇME BRNO (Akce třetích stran)
10. 11. 2019, 00:00 - 21. 11. 2019, 00:00
NEJSME TU SAMI (Akce třetích stran)
10. 11. 2019, 00:00 - 27. 11. 2019, 00:00
OD PŘEVRATU K... (Akce třetích stran)
10. 11. 2019, 00:00 - 21. 11. 2019, 00:00
BUDO šampionát... (Akce třetích stran)
10. 11. 2019, 08:00 - 10. 11. 2019, 23:00
11 Svatomartinský... (Akce třetích stran)
11. 11. 2019, 08:00 - 11. 11. 2019, 18:00
Pietní akt ke Dni... (Akce třetích stran)
11. 11. 2019, 11:00 - 11. 11. 2019, 14:00
12 Evolve! Summit (Akce třetích stran)
12. 11. 2019, 09:00 - 13. 11. 2019, 17:00
Vin(n)osti... (Akce třetích stran)
12. 11. 2019, 10:00 - 15. 11. 2019, 22:00
Vin(n)osti... (Akce třetích stran)
12. 11. 2019, 10:00 - 15. 11. 2019, 22:00
Happening -... (Akce třetích stran)
12. 11. 2019, 16:00 - 12. 11. 2019, 20:00
13 14 Rozdej... (Akce třetích stran)
14. 11. 2019, 09:00 - 14. 11. 2019, 19:00
Mladí seniorům (Akce třetích stran)
14. 11. 2019, 16:00 - 14. 11. 2019, 18:00
15 16 Memoriál Jana... (Akce třetích stran)
16. 11. 2019, 09:30 - 17. 11. 2019, 13:00
XIII. umisťovací... (Akce třetích stran)
16. 11. 2019, 10:00 - 16. 11. 2019, 16:00
Světový den... (Akce třetích stran)
16. 11. 2019, 15:00 - 16. 11. 2019, 18:00
Napoleon v Brně (Akce třetích stran)
16. 11. 2019, 17:00 - 16. 11. 2019, 19:00
17 Brněnský... (Akce třetích stran)
17. 11. 2019, 06:30 - 17. 11. 2019, 23:00
Nabízení biblické... (Akce třetích stran)
17. 11. 2019, 08:00 - 29. 12. 2019, 20:00
18 19 Studentská... (Akce třetích stran)
19. 11. 2019, 17:30 - 19. 11. 2019, 21:45
20 Cube of truth (Akce třetích stran)
20. 11. 2019, 16:00 - 20. 11. 2019, 19:00
Happening Řetěz... (Akce třetích stran)
20. 11. 2019, 17:00 - 20. 11. 2019, 17:15
Koncert... (Akce třetích stran)
20. 11. 2019, 17:00 - 20. 11. 2019, 22:00
21 Slavnostní... (Akce třetích stran)
21. 11. 2019, 09:00 - 21. 11. 2019, 20:00
Nábor nových... (Akce třetích stran)
21. 11. 2019, 10:00 - 21. 11. 2019, 18:00
Roznos letáků -... (Akce třetích stran)
21. 11. 2019, 10:00 - 21. 11. 2019, 20:00
22 Advent na... (Akce třetích stran)
22. 11. 2019, 10:00 - 23. 12. 2019, 22:00
23 24
25 26 27 Mladí seniorům (Akce třetích stran)
27. 11. 2019, 16:00 - 27. 11. 2019, 18:00
28 Brno a bitva u... (Akce třetích stran)
28. 11. 2019, 17:50 - 28. 11. 2019, 20:00
29 Stávka za klima (Akce třetích stran)
29. 11. 2019, 09:00 - 29. 11. 2019, 11:00
Brněnské Vánoce (Akce třetích stran)
29. 11. 2019, 14:30 - 5. 01. 2020, 22:00
30 Setkání Rytířů vína (Akce třetích stran)
30. 11. 2019, 15:00 - 30. 11. 2019, 18:00
Sokol Grand Prix... (Akce třetích stran)
30. 11. 2019, 16:30 - 30. 11. 2019, 19:30
 
 

Portálové řešení QCM, s.r.o.