Venkovní hrací plochy a sportoviště na území MČ Brno-střed

Seznam lokalit s uvedením pískovišť - aktualizováno k 31. prosinci 2015.

(u lokalit jsou uvedeny pro jejich jednodušší identifikaci nejbližší možné adresy)

Provozní řád hřiště

blok CENTRUM

  • Koliště III-Janáčkovo divadlo - pískoviště 1x, Rooseveltova 31/7 Janáčkovo divadlo
  • Obilní trh - pískoviště 1x, Obilní trh 526/11 porodnice
  • Leitnerova – Vodní - pouze pískoviště, Leitnerova 193/28
  • Trýbova – vnitroblok - pískoviště 1x, Úvoz 492/27
  • Trýbova - sportoviště Agorespace
  • Veletržní – vnitroblok - pískoviště 1x, Veletržní 693/2

blok ZÁPAD

  • Kraví hora – pískoviště 1x , Kraví hora 523/3 hvězdárna
  • Kraví hora - sportoviště temeno (košíková, fotbal), u kostela (volejbal, nohejbal...)
  • vnitroblok Rybářská II /Rybářská-Poříčí-Křižkovského-Zedníkova/ - pískoviště 1x, Rybářská 360/28
  • vnitroblok Rybářská II - sportoviště Agorespace
  • Kamenomlýnská
  • Bohuslava Martinů – mezi domy č.o. 46 a 48 pískoviště 1x
  • Pisárecká – v parku Anthropos, pískoviště 1x, Pisárecká 273/5
  • Žlutý kopec Helgoland - pískoviště 1x

blok VÝCHOD

  • vnitroblok Poříčí – Křídlovická – Zahradnická - za pedagogickou fakultou
  • vnitroblok Křídlovická–Nové sady–Bezručova za „kapličkou“ pískoviště 1x, Nové sady 602/38
  • Čechyňská – Zvonařka u „Famka“ – prodejna a servis automobilů
  • Hvězdová– proluka naproti ul. Spolková
  • náměstí 28.října - pískoviště 2x, nám. 28.října 1902/22
  • vnitroblok Bayerova – Dřevařská –Botanická – Kotlářská pískoviště 1x, Bayerova 800/31
  • vnitroblok Botanická – Sokolská – Tučkova – Sušilova pískoviště 1x, Botanická 600/13
  • vnitroblok Botanická - Sokolská - Tučkova - Sušilova 1/2 sportoviště Agorespace, Botanická 600/13
  • vnitroblok Tučkova č.o.17 pískoviště 1x
  • Úvoz – Jana Uhra – nároží
  • Björnsonův sad, 1x pískoviště (centrální část, za kavárnou)
  • Björnsonův sad, sportoviště workout

blok JIH

  • vnitroblok Vsetínská za „Albertem“ - pískoviště 1x, Vsetínská 527/20 „LOGO“
  • vnitroblok Vsetínská za „Albertem“ - sportoviště Agorespace
  • Pšeník – Sovinec (u mateřské školy) - pískoviště 1x, Pšeník 18 mateřská škola
  • Hluboká (za domem č.o.5) - pískoviště 1x
  • Vysoká ( za domem č.o.10, 12) - pískoviště 1x
  • Vysoka - sportoviště parkour
  • vnitroblok Vídeňská – Celní – Jílová – „za Kamenou“ - pískoviště 1x , Celní 5
  • vnitroblok Vídeňská – Celní – Jílová – „za Kamenou“ - sportoviště Agorespace
  • vnitroblok Strž – Horní – Jílová - pískoviště 1x, Strž 1
  • vnitroblok Strž – Horní – Jílová - sportoviště (kopaná, volejbal, košíková)
  • Vídeňská – Rovná pískoviště 1x, Vídeňská 263/50
  • vnitroblok Bakalovo nábř. –Polní,  naproti ZŠ, Bakalovo nábř. 8/8
  • park Dvorského - pískoviště 1x
  • park Dvorského - sportoviště parkour

mimo bloky v rámci tzv. „volných neudržovaných ploch“

  • vnitroblok Tučkova – Hrnčířská – Botanická – Zahradníkova („Polárka“)
  • vnitroblok Tučkova č.o. 24 – pískoviště 1x + BA z Kraví hory
     

Kalendář akcí

< 2017 >

Všechny akce

Po Út St Čt So Ne
          1 Veřejný workshop... (Akce třetích stran)
1. 07. 2017, 09:00 - 3. 07. 2017, 22:00
2
3 4 5 XX. ročník cyklu... (Akce třetích stran)
5. 07. 2017, 20:00 - 6. 07. 2017, 22:00
6 Křesťanská akce -... (Akce třetích stran)
6. 07. 2017, 17:00 - 23. 11. 2017, 19:00
Křesťanská akce -... (Akce třetích stran)
6. 07. 2017, 17:00 - 6. 07. 2017, 19:00
7 8 9
10 11 12 EFEMÉR & TaUlma... (Akce třetích stran)
12. 07. 2017, 17:30 - 12. 07. 2017, 22:00
XX. ročník cyklu... (Akce třetích stran)
12. 07. 2017, 20:00 - 13. 07. 2017, 22:00
13 Křesťanská akce -... (Akce třetích stran)
13. 07. 2017, 17:00 - 30. 11. 2017, 19:00
Oslava 5 let... (Akce třetích stran)
13. 07. 2017, 18:00 - 13. 07. 2017, 23:59
14 PERMANENT... (Akce třetích stran)
14. 07. 2017, 08:00 - 14. 07. 2017, 10:00
Hudební produkce... (Akce třetích stran)
14. 07. 2017, 18:00 - 15. 07. 2017, 02:00
15 16
17 Bohemia JazzFest... (Akce třetích stran)
17. 07. 2017, 16:00 - 18. 07. 2017, 22:00
18 19 EFEMÉR & TEREZA... (Akce třetích stran)
19. 07. 2017, 09:00 - 19. 07. 2017, 15:00
Brno - město... (Akce třetích stran)
19. 07. 2017, 14:00 - 20. 07. 2017, 22:00
Shromáždění za... (Akce třetích stran)
19. 07. 2017, 15:00 - 19. 07. 2017, 20:00
20 KOUDELKA & FAJT... (Akce třetích stran)
20. 07. 2017, 18:00 - 20. 07. 2017, 22:00
21 22 Cyklistický závod... (Akce třetích stran)
22. 07. 2017, 08:00 - 23. 07. 2017, 17:00
Konference... (Akce třetích stran)
22. 07. 2017, 09:00 - 29. 07. 2017, 18:00
23
24 Mototechna (Akce třetích stran)
24. 07. 2017, 08:00 - 27. 07. 2017, 22:00
UPROSTŘED UVÁDÍ:... (Akce třetích stran)
24. 07. 2017, 19:00 - 24. 07. 2017, 22:00
25 CAFE BIOGRAF... (Akce třetích stran)
25. 07. 2017, 19:00 - 25. 07. 2017, 22:00
26 Piknik s... (Akce třetích stran)
26. 07. 2017, 13:00 - 26. 07. 2017, 21:00
Letní kino... (Shromaždění)
26. 07. 2017, 13:41 - 26. 07. 2017, 23:59
27 Slavnostní... (Akce třetích stran)
27. 07. 2017, 14:30 - 28. 07. 2017, 10:00
Slavnostní... (Akce třetích stran)
27. 07. 2017, 15:00 - 28. 07. 2017, 13:00
28 Na počest... (Akce)
28. 07. 2017, 12:36 - 28. 07. 2017, 23:59
29 Mototechna (Akce třetích stran)
29. 07. 2017, 08:00 - 31. 07. 2017, 22:00
30
31