Seznam ulic

( údaje platné k 01.03.2012 )

 Anenská
 Antonínská
 Arne Nováka
 Bakalovo nábř.
 Bartošova
 Barvičova 1-53 lichá
 Barvičova 2-72 sudá
 Barvičova 55 do konce lichá
 Barvičova 74 do konce sudá
 Barvířská
 Bašty
 Bauerova
 Bayerova 1-17 lichá
 Bayerova 2-18 sudá
 Bayerova 19 do konce lichá
 Bayerova 20 do konce sudá
 Beethovenova
 Běhounská
 Bělidla
 Benešova
 Besední
 Bezručova
 Bidláky
 Bílého
 Biskupská
 Bohuslava Martinů 1-101 lichá
 Bohuslava Martinů 2-36 sudá
 Bohuslava Martinů 38 do konce sudá
 Bohuslava Martinů 103 do konce lichá
 Botanická 1
 Botanická 2-18 sudá
 Botanická 3-21 lichá
 Botanická 20-36 sudá
 Botanická 23-45 lichá
 Botanická 38-56 sudá
 Botanická 66-68 sudá
 Brandlova
 Bratislavská 1-19 lichá
 Bratislavská 2-34 sudá
 Bratislavská 21-61 lichá
 Bratislavská 36-62 sudá
 bratří Čapků
 Bulínova
 Burešova
 Cejl 1-35 lichá
 Cejl 2-32 sudá
 Cejl 34-64 sudá
 Cejl 37-69 lichá
 Celní
 Cihlářská 1-10
 Cihlářská 11 do konce
 Cyrilská
 Čápkova 1-11
 Čápkova 12-28 sudá
 Čápkova 13-29 lichá
 Čápkova 30 do konce sudá
 Čápkova 31 do konce lichá
 Čechyňská
 Červený kopec
 Česká
 Denisovy sady
 Divadelní
 Dominikánská 1
 Dominikánská 2
 Dominikánská 3 do konce
 Dominikánské nám.
 Dornych 1-45 lichá
 Dornych 2-76 sudá
 Dostálova
 Drobného 1-7 lichá
 Drobného 27
 Dřevařská lichá
 Dřevařská 2-22 sudá
 Dřevařská 24 do konce sudá
 Dvorského lichá
 Dvorského 2-14 sudá
 Dvorského 16 do konce sudá
 Dvořákova
 Foustkova 11-35 lichá
 Francouzská 2-62 sudá
 Františkánská
 Františky Stránecké
 Gallašova
 Gorazdova
 Gorkého 1-23 lichá
 Gorkého 2-14 sudá
 Gorkého 16-50 sudá
 Gorkého 25-37 lichá
 Gorkého 39 do konce lichá
 Gorkého 52 do konce sudá
 Grmelova
 Grohova 1-15 lichá
 Grohova 2-34 sudá
 Grohova 17-25 lichá
 Grohova 27-49 lichá
 Grohova 36-44 sudá
 Grohova 46 do konce sudá
 Grohova 51 do konce lichá
 Havlenova 1-25 lichá
 Havlenova 2-12 sudá
 Havlenova 14 do konce sudá
 Havlenova 27 do konce lichá
 Havlíčkova 1-9 lichá
 Havlíčkova 2-14 sudá
 Havlíčkova 11 do konce lichá
 Havlíčkova 16 do konce sudá
 Heinrichova
 Helceletova
 Heršpická
 Hilleho
 Hlávkova
 Hlídka
 Hlinky
 Hluboká
 Holandská
 Hoppova
 Horní
 Hrnčířská 1-21 lichá
 Hrnčířská 23-51 lichá
 Hrnčířská 58 do konce
 Hroznová
 Husova 1-3 lichá
 Husova 2-8 sudá
 Husova 5
 Husova 7-13 lichá
 Husova 10 do konce sudá
 Husova 15 do konce lichá
 Hvězdová lichá
 Hybešova
 Jakubská
 Jakubské nám.
 Jana Uhra 1-13 lichá
 Jana Uhra 2-10 sudá
 Jana Uhra 12 do konce sudá
 Jana Uhra 15 do konce lichá
 Janáčkovo nám.
 Jánská
 Jaroslava Foglara
 Jaselská
 Jeřabinová
 Jeřábkova
 Jezuitská
 Jihlavská 1
 Jílová 1-29 lichá
 Jílová sudá
 Jílová 31 do konce lichá
 Jiráskova 1-14
 Jiráskova 15-37
 Jiráskova 38 do konce
 Jircháře
 Jiříkovského
 Josefská
 Joštova
 Kalvodova
 Kamenná
 Kamenná čtvrť
 Kamenomlýnská
 Kampelíkova
 Kaplanova
 Kapucínské nám.
 Klácelova
 Kobližná
 Kolískova
 Koliště 1-13 lichá
 Koliště sudá
 Koliště 15-69 lichá
 Koliště 71 do konce lichá
 Komenského nám.
 Konečného nám. 1-3
 Konečného nám. 4 do konce
 Kopečná
 Körnerova
 Košťálová
 Kotlářská 1-19 lichá
 Kotlářská 2-16 sudá
 Kotlářská 18-28 sudá
 Kotlářská 21-25 lichá
 Kotlářská 27-35 lichá
 Kotlářská 30 do konce sudá
 Kotlářská 37 do konce lichá
 Kounicova 1-37 lichá
 Kounicova 2-8 sudá
 Kounicova 10-28 sudá
 Kounicova 30-44 sudá
 Kounicova 39-55 lichá
 Kounicova 57-67 lichá
 Kozí
 Koželužská
 Kraví hora
 Krondlova 1-9 lichá
 Křenová 1-19 lichá
 Křenová 2-46 sudá
 Křenová 21 do konce lichá
 Křenová 48 do konce sudá
 Křídlovická 1-17 lichá
 Křídlovická 2-16 sudá
 Křídlovická 18-28 sudá
 Křídlovická 19-47 lichá
 Křídlovická 30-52 sudá
 Křídlovická 49 do konce lichá
 Křídlovická 54 do konce sudá
 Křížkovského
 Křížová
 Kudelova
 Květinářská
 Květná
 Leitnerova 1-19 lichá
 Leitnerova 2-18 sudá
 Leitnerova 20 do konce
 Lerchova 1-43 lichá
 Lerchova 2-46 sudá
 Lerchova 45 do konce lichá
 Lerchova 48 do konce sudá
 Lidická 1-59 lichá
 Lidická sudá
 Lidická 61 do konce lichá
 Lipová lichá
 Lipová 2-12 sudá
 Lipová 14 do konce sudá
 Londýnské náměstí
 Ludmily Konečné
 Ludvíka Podéště
 Lužánecká
 Mahenova
 Malinovského nám.
 Marešova
 Marie Pujmanové
 Masarykova
 Masná 1-5 lichá
 Masná 2-32 sudá
 Masná 36
 Mášova
 Mečová
 Mendlovo nám.
 Měnínská
 Mezírka
 Milady Horákové lichá
 Milady Horákové sudá
 Minoritská
 Mlýnská
 Moravské nám. 1-10
 Moravské nám. 11 do konce
 Mozartova
 Muzejní
 Nádražní
 Nádvorní
 náměstí 28. října 1-12
 náměstí 28. října 20 do konce
 náměstí Míru
 náměstí Svobody
 Náplavka
 Nerudova
 Neumannova
 Nové sady
 Novobranská
 Obilní trh
 Oblouková
 Opavská
 Opletalova
 Opuštěná
 Orlí
 Panenská
 Panská
 Pavlíkova
 Pekárenská
 Pekařská lichá
 Pekařská 2-30 sudá
 Pekařská 32 do konce sudá
 Pellicova
 Peroutková
 Petrov
 Petrská
 Pisárecká lichá
 Pivovarská
 Plotní 1-37 lichá
 Plotní 2-20 sudá
 Plynárenská
 Pod Červenou skálou
 Podnásepní
 Pohořelec
 Polní 1-11 lichá
 Polní 2-22 sudá
 Polní 13 do konce lichá
 Polní 24 do konce sudá
 Ponávka
 Poříčí 1-4
 Poříčí 5-28
 Poříčí 29 do konce
 Poštovská
 Pražákova 53 do konce
 Preslova
 Průchodní
 Příční
 Příkop
 Přízova
 Pšeník
 Radlas
 Radnická
 Rašínova
 Renneská tř. 1-23 lichá
 Renneská tř. 2-36 sudá
 Renneská tř. 25 do konce lichá
 Renneská tř. 38 do konce sudá
 Resslova
 Rezkova
 Rooseveltova
 Rosická
 Roubalova
 Rovná
 Rudišova 1-3 lichá
 Rudišova 2-10 sudá
 Rudišova 5 do konce lichá
 Rudišova 12 do konce sudá
 Rumiště
 Rybářská
 Rybkova
 Řeznická
 Schovaná
 Sedlákova 1-31 lichá
 Sedlákova 2-22 sudá
 Sedlákova 24 do konce sudá
 Sedlákova 33 do konce lichá
 Sevřená
 Skořepka
 Skrytá
 Sladová
 Slovákova
 Smetanova
 Sobotkova
 Sokolská
 Solniční
 Soudní lichá
 Soukenická
 Soukopova
 Sovinec
 Spálená
 Stará
 Starobrněnská
 Stavební
 Stojanova
 Stráň
 Strážní
 Strž
 Středova
 Studánka
 Sukova
 Sušilova
 Šilingrovo nám.
 Špilberk
 Špitálka 1-13 lichá
 Špitálka 2-6 sudá
 Špitálka 8 do konce sudá
 Špitálka 15 do konce lichá
 Štefánikova 1-23 lichá
 Štěpánská
 Štýřické nábřeží
 Šujanovo nám.
 Šumavská 31-35 lichá
 Táborského nábř.
 Tkalcovská sudá
 Tomešova
 Traubova lichá
 Trnitá
 Trýbova
 třída Kpt. Jaroše
 Tučkova 1-13 lichá
 Tučkova 2-18 sudá
 Tučkova 15 do konce lichá
 Tučkova 20 do konce sudá
 Tvrdého
 Tyršův sad
 Údolní 1-13 lichá
 Údolní 2-28 sudá
 Údolní 15-35 lichá
 Údolní 30-36 sudá
 Údolní 37-51 lichá
 Údolní 38 do konce sudá
 Údolní 53-87 lichá
 Údolní 89 do konce lichá
 Uhelná
 Úvoz 1-31 lichá
 Úvoz 2-58 sudá
 Úvoz 33-53 lichá
 Úvoz 55 do konce lichá
 Úvoz 60-70 sudá
 Úvoz 72-88 sudá
 Úvoz 90-104 sudá
 Úvoz 106 do konce sudá
 Úzká
 Vachova
 Václavská
 Valcha
 Vaňkovo nám.
 Ve Vaňkovce
 Veletržní 1-7
 Veletržní 9 do konce
 Veselá
 Veveří 1-31 lichá
 Veveří 2-32 sudá
 Veveří 33-49 lichá
 Veveří 34-50 sudá
 Veveří 51-73 lichá
 Veveří 52-72 sudá
 Veveří 75-109 lichá
 Vídeňská 1-41 lichá
 Vídeňská 2-28 sudá
 Vídeňská 30-96 sudá
 Vídeňská 43-101 lichá
 Vinařská
 Vinohrady 0-27
 Vinohrady 28 do konce
 Vlhká 1-19 lichá
 Vlhká 2-26 sudá
 Vlhká 21 do konce lichá
 Vlhká 28 do konce sudá
 Vodní
 Vojtova
 Vrchlického sad
 Vsetínská
 Všetičkova
 Vysoká
 Výstaviště
 Výstavní
 Wanklova
 Wolkrova
 Wurmova
 Ypsilantiho
 Za divadlem
 Zachova
 Zahradnická lichá
 Zahradnická sudá
 Zahradníkova
 Zámečnická
 Závodní
 Zderadova
 Zedníkova
 Zelný trh
 Zvonařka
 Žabovřeská 1
 Žabovřeská 2-14 sudá
 Železniční 2-16 sudá
 Žerotínovo náměstí 1-5
 Žerotínovo náměstí 6 do konce
 Žižkova 1-22
 Žižkova 55
 Žlutý kopec

Kalendář akcí

< 2016 >

Všechny akce

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 MIKULÁŠOVINY na... (Akce třetích stran)
5. 12. 2016, 15:00 - 5. 12. 2016, 18:00
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31