Bombarďák

18. 03. 2018, 15:30 - 18. 03. 2018, 16:30

352-selfiii-01-mail-0.jpg

Typ: Kulturní a sportovní akce

Organizátor: Divadlo Polárka

Místo konání: Divadlo Polárka

Bombarďák je název kapely, ale začátky se vztahují ke kapele 3B. Bombarďák, zásadní postava, beatboxer a průvodce z alba Bongo BomBarďák, se stal nejprve inspirací pro dětské hudebně divadelní představení Příhody kluka BomBarďáka!

 To mělo premiéru na festivalu Colours of Ostrava 2012. Autor představení i všech textů na albu Jirka Jelínek tvoří kapelu společně s Michalem Daleckým a Filipem Nebřenským, na jejichž vroubek jde muzika. Skladby z původního představení vyšli na albu Písničky kluka BomBarďáka v roce 2013 u Indies Scope. Od té doby Bombarďák odehrál více než stovku koncertů a představení po celé republice.

Jiří Jelínek: herec, autor, režisér, kreslič komiksů, vykřikovač písňových textů. Zakladatel Divadla DNO, občas člen divadel Husa na provázku, Tramtarie atd. Otčím komiksové postavy FAGI.

Michal Dalecký: herec (divadlo Reduta Brno, Husa na provázku, Národní divadlo Praha, divadlo DNO, Komediomat...), muzikant (Pískomil se vrací, Meteor z Prahy), módní ikona, idol.

Filip Nebřenský: otec, muzikant, programátor, hudební skladatel, učitel, příležitostný herec, sběratel hudebních nástrojů a inženýr. Člen hudebních skupin Hm..., Pískomil se vrací a částečně Sto zvířat.

Příhody kluka BomBarďáka

BomBarďák není úplný vzor vašich dětí. Ale zase na něm můžete ukázat, že...
Škola se nezapaluje. Zvířata se netýrají. Rodiče se nezamykají na balkon (někdy).
Jediné, co tomuhle hiphoperovi jde, je hudba. Kdyby ho kluci nevyhodili z kapely. Folk jů!
Krátké scénky, divoké struny, bláznivé řeči, dance plné rance.

Hledáte program dětského dne, vánoční či mikulášské besídky nebo prostě „jen“ kvalitní produkci pro dětského diváka do Vašeho kulturního kalendáře či na Vaši vlastní akci? Příhody kluka BomBárďáka! je interaktivní hudebně-divadelní představení. Chytlavé písničky jsou proložené scénkami, ve kterých BomBarďák komunikuje s dětským divákem a zapojuje ho do dění na pódiu. Představení je určeno dětem, ale nudit se nebude ani dospělý doprovod. Úspěšná premiéra proběhla na letošním festivalu Colours of Ostrava.

Příhody kluka BomBárďáka!

scénář a režie: Jiří Jelínek
hudba: Michal Dalecký a Filip Nebřenský
texty písní: Jiří Jelínek
hrají: Michal Dalecký, Filip Nebřenský, Jiří Jelínek

Délka programu: 50 minut
Pro děti od 3 do 12 let.

Web: http://www.polarka.cz

 

Portálové řešení QCM, s.r.o.